Ten-Tec ORION VII

Legendárna séria ORION bude mať čoskoro svojho pokračovateľa. Ten-Tec ohlásil na október 2006 ORION s poradovým číslom VII. Tento TCVR bude prvým čistokrvným zariadením ovládateľným po sieti. Это означает, že so zariadením budete môcť pracovať z hociktorého miesta na Zemi so širokopásmovým pripojením do Internetu. ORION VII má na tento účel zabudovaný Ethernetový port s routerom.

ORION VII bude schopný pracovať v pásmach 160 – 6m so 100W. Samozrejmosťou budú dva roofing filtre 34 nastavení DSP filtrov. Ako voliteľné príslušenstvo sa budú dať dokúpiť elektromechanické filtre Collins a to pre SSB aj CW.

Ako veľa dnešných zariadení, aj ORION VII bude mať veľký farebný displej s rozlíšením 320 Икс 240 пиксели. Okrem množstva digifunkcií určite poteší zabudovaný tuner. Identický tuner je zabudovaný v ORION II-ke. Zariadenie bude mať tri anténne konektory, jeden len pre RX anténu. Ako je v Ten-Tec zvykom, aj ORION VII sa bude dať vylepšovať po softwarovej stránke upgradmi z Internetu.

Rozmery ORION VII sú 5 Икс 12 Икс 14,75 дюймы (127 Икс 305 Икс 375 мм) pri váhe okolo 7 кг. Cena zariadenia bude stanovená niekde medzi cenami modelov JUPITER a ORION II (50 - 120 tisíc korún).

0 0 голоса
Оценка статьи
Настраивать
Установить оповещения
гость
0 Комментарии
Отзыв вставлен
Посмотреть все комментарии
0
Будем рады вашим комментариям, Пожалуйста, комментарий!Икс