Stretnutie rádioamatérov Drozdovo 2023

Dňa 15. apríla 2023 sa v penzióne Drozdovo v Novej Bani uskutoční už 21. ročník stretnutia rádioamatérov. Program začína o 8:00 hodine ráno a bude trvať do popoludňajších hodín. Počas stretnutia bude zabezpečené občerstvenie a pre tých, ktorí chcú zostať na noc, je možné zabezpečiť ubytovanie v penzióne od piatka do soboty. Okrem toho bude súčasťou stretnutia aj burza v susedných priestoroch penziónu a pozvaní sú aj predajcovia rádioamatérskej techniky a komponentov.

Priestor HAM stretnutia na Drozdove
Priestor HAM stretnutia na Drozdove

Pre fyzicky zdatných účastníkov je možné v rámci stretnutia absolvovať výstup na Veľký Inovec, ktorý sa nachádza približne 40 minút pešou chôdzou od penziónu. Príchod na miesto autom je možný z Novej Bane smerom na Veľkú Lehotu. Pred touto obcou je potrebné odbočiť vľavo a po 2 kilometroch dorazíte na miesto. Ďalšia možnosť príchodu autom je z obcí Zlaté Moravce alebo Skýcov cez Machulince a Obyce smerom na Veľkú Lehotu. Za touto obcou treba odbočiť doprava a po 2 kilometroch ste na mieste. Parkovanie pri penzióne je zdarma a má dostatočnú kapacitu.

Stretnutie bude hostiť Karolovia OM5NS a OM5KP, ktorí sa tešia na vašu účasť. Nezabudnite sa zapojiť do výmeny názorov a skúseností s rádioamatérmi a užite si príjemný deň v krásnej prírode Novej Bane.

0 0 hlasy
Hodnotenie článku
Nastaviť
Nastaviť upozornenia
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre
0
Budeme radi za vaše pripomienky, prosím, komentujte!x