OTC SARA Memorial (CW) 2013

On Sundays 8. September 2013 morning o 08,00 The OTC SARA Memorial begins (CW). It's just an hour's race, memory of our friends. Svojou účasťou nás potešíš a prispeješ k obľube tohto preteku.

OLD-TIMERS CLUB SARA vyhlasuje ako spomienku na tých priateľov z nášho klubu, ktorých kľúč nenávratne stíchol, “OTC SARA Memorial”.

Preteky sa konajú dvakrát ročne, jarná časť (SSB) vždy druhú nedeľu v máji a jesenná časť (CW) vždy druhú nedeľu v septembri. Preteku sa môžu zúčastniť a nadväzovať vzájomné spojenia všetci rádioamatéri z OK a OM a všetci členovia OTC SARA. Každá stanica sa započítava jedenkrát za pretek.

Okrem staníc, ktoré budú medzi sebou nadväzovať spojenia, preteku sa môžu zúčastniť aj rádioví poslucháči (SWL), ktorí budú za odpočuté spojenia hodnotení samostatne.

Time : 06,00 – 07,00 UTC

Frequencies : 3,520 – 3,560 MHz (CW part)

Performance : odporúčaný výkon do 100 W

Code :

  • OTC members: report + OTC + membership number (599 OTC 008)
  • Non-members: report + serial number QSO ( 599 001)
  • The club station OM9OT gives: report + abbreviation OTC (599 OTC)

Scoring :

  • QSO s OM9OT – 5 points
  • QSO s členom OTC – 3 body
  • QSO s nečlenom – 1 that

The result : Celkový súčet bodov. Pri rovnosti bodov je rozhodujúci čas spojenia s klubovou stanicou OM9OT, who will take part in the race regularly.

Denníky z pretekov vo zvyčajnej forme (date, time, brand, transmitted code, code received, body za QSO, súčet QSO a súčet bodov, čestné vyhlásenie, dátum a podpis súťažiaceho) treba zaslať do 20 dní po pretekoch na adresu vyhodnocovateľa:

Viliam Jánoš, OM3CAQ, Strojárenská 4, 900 27 Bernolákovo, alebo e-mailom na: om3caq(at)nextra.sk alebo om3caq(at)omradio.sk (formát ASCII). Môžete využiť aj formulár denníka v Exceli, ktorý si stiahnete .: YOUR :.

Stručný návod pre elektronický denník v programe .:TR4W :.

Amateur radio, who will be placed in the first three places in the race, obdržia diplom.

0 0 voices
Article evaluation
Set up
Set alerts
guest
0 Comments
Feedback inserted
View all comments
0
We will be happy for your comments, Please, comment!x
()
x