5X3K Uganda

Peter OK1BOA y OK1FCJ junto con David OK6DJ a finales de septiembre y octubre 2023 están preparando una expedición 5X3K DX a Uganda. Prevádzka SSB, CW, RTTY, FT8 by mala začať 29.septembra. Demontáž pracovísk je plánovaná na 7.októbra.

5X3K výbava

Používané budú TCVR a zosilňovače: C27-10nF, TS480, SUNSDR2DX, SUNSDRPro2 a 3x PA JUMA s anténami inverted L na 160m, vertikálmi pre pásma 80m, 60metro, 40m a 30m a na pásmach 20/17/15/12/10m dvojica Spiderbeam antén a DX commander.

Uganda

Nosorožec v Ugande
Nosorožec v Ugande

Uganda je fascinujúcou destináciou bohatou na kultúrnu diverzitu a prírodnú krásu. Krajina je domovom rozmanitej fauny a flóry, z ktorých niektoré sú endemické a jedinečné pre tento región.

Uganda je známa svojimi národnými parkmi, ako napríklad Bwindi Impenetrable Forest, kde môžete stretnúť ohrozené horské gorily. Krajina je tiež bohatá na veľké jazera, ako je Viktóriino jazero, ktoré ponúka nádherné scenérie a možnosti pre vodné aktivity.

Okrem prírodných pokladov má Uganda aj bohatú kultúrnu históriu a tradície. Má rôznorodé etnické skupiny a kmeňové spoločenstvá, ktoré sa prejavujú v rôznych hudobných a tanečných prejavoch, remeslách a rituáloch.

Hlavné mesto Kampala je pulzujúcou metropolou plnou života, s trhmi, reštauráciami a historickými pamiatkami. Uganda je aj ideálnym miestom pre safari, stretávanie sa s divokými zvieratami a dobrodružstvom v prírode.

Táto krajina ponúka jedinečný zážitok pre cestovateľov, ktorí hľadajú zaujímavé kombinácie prírodného bohatstva a kultúrnej pestrosti.

5X3K QSL a ďalšie informácie

QSL via OK6DJ, OQRS, LOTW. Se puede encontrar más información en https://www.cdxp.cz

0 0 voces
Evaluación de artículos
Configurar
Establecer alertas
huésped
0 Comentarios
Comentarios insertados
Ver todos los comentarios
0
Estaremos felices por tus comentarios, Por favor, comentario!X