leonidy contra roku

leonidy contra roku, leonidy contra roku, prečítajte si pravidlá DX prevádzky DX Code Of Conduct , o .: Tu :. Ďakujem vám za spoluprácu počas týchto zlých podmienok šírenia. lo sé, že to nebolo ľahké.

Ak ste počuli operátorov, ktorí sa správali neslušne voči DX zásadám, Por favor, oznámte mi ich volacie značky a stručne popíšte ich správanie, budú následne zverejnení. Čierna listina anti-DX operátorov sa rozrastá. Nesnažte sa ma kontaktovať a tvrdiť, že vo vašej kultúre je zvykom takto sa správať, alebo že nikto vám nerozumie. En realidad, nemám čas reagovať na všetky vaše rozhorčenia a požiadavky. Odstavili a rušili ste tisícky potencionálnych spojení s ZS8M . Už máte len jedinú možnosť, pochopiť to, alebo byť zverejnený na čiernej listine. Nie som jediným operátorom sťažujúcim sa na zlé správanie operátorov z ME países. Môžete viniť tak akurát sami seba. Stotožnite sa s pravidlami. V tom prípade vás na čiernu listinu určite neumiestnim !

Operátori zverejnení na čiernej listine majú exkluzívny nárok na získanie certifikátu „Úspešne som sa vymazal z logu ZS8M“ . Por favor, skontaktujte sa s mojím QSL manažérom na vydanie tohto úžasného certifikátu.

Neoceňujem, ani neschvaľujem požiadavky na môjho QSL manažéra o vydanie podvodných QSL. Stanica YB0COU podvodom žiadala o QSL z 15m a teraz je už na čiernej listine !!! Obidva QSL z 20m a 15m pásma jej nebudú vydané. (Blacklisted = No QSL Card)

Veľká vďaka patrí všetkým, ktorí so mnou spolupracovali, za podporu, priateľstvo, E-maily, skype – konverzácie a dobré DX operačné schopnosti. Navždy si zachovám tieto spomienky.

Obrovské poďakovanie patrí tým, ktorí mi pomáhali s mojím špeciálnym projektom a asistovali mi pri zabezpečení prevádzky pre troch zrakovo postihnutých rádioamatérov z môjho mesta.

Pierre, ZS1HF / ZS8M

Tento stručný preklad je robený zo stránky ZS8M a je to myslené vážne. Nespravte si preto hanbu tým, že sa dostanete na čiernu listinu. Zatiaľ som tam slovenskú stanicu zverejnenú nevidel !

Más importante, directamente a través del programa UltimateAAC haciendo clic en el icono amarillo en la barra superior -

0 0 voces
Evaluación de artículos
Configurar
Establecer alertas
huésped
0 Comentarios
Comentarios insertados
Ver todos los comentarios
0
Estaremos felices por tus comentarios, Por favor, comentario!X