Elecraft está preparando un sintonizador KAT500

Si la impedancia de la antena conectada es significativamente diferente de la impedancia del elemento anterior, Si la impedancia de la antena conectada es significativamente diferente de la impedancia del elemento anterior. Si la impedancia de la antena conectada es significativamente diferente de la impedancia del elemento anterior. Si la impedancia de la antena conectada es significativamente diferente de la impedancia del elemento anterior<3 Si la impedancia de la antena conectada es significativamente diferente de la impedancia del elemento anterior 1200-1500 W, Si la impedancia de la antena conectada es significativamente diferente de la impedancia del elemento anterior<10 to bude 500-600W. Na prednom paneli sú LED indikátory PSV a prepínač pre tri antény. KAT500 môže pracovať s ľubovoľným KV zariadením, nielen výrobkami Elecraft. Rozmery sú prispôsobené ich zariadeniam, šírka a hĺbka zodpovedajú K3 a KPA500, výška bude cca. 40mm.

KTA500 je teraz podrobená finálnemu testovaniu a korekciám vo firmware. Oficiálne predstavenie bude na rádioamatérskom stretnutí v Daytone v máji alebo skôr.

0 0 voces
Evaluación de artículos
Configurar
Establecer alertas
huésped
2 Comentarios
El más antiguo
Lo último Más votados
Comentarios insertados
Ver todos los comentarios
Martín, OK1RR
7 Hace meses

Psát v srpnu 2020 o tom, ese Elecraft chystá novinkutuner KAT500 je přinejmenším nekorektní. Psát o tom, ese KAT500 je teraz podrobená finálnemu testovaniu a korekciám vo firmware je psaní Ezopových bajek na pokračování. KAT500 jsem koupil už v roce 2013 a od té doby jej používám spolu s KPA500. Výroba K3 a K3S byla ukončena, ale KAT500 a KPA500 se vyrábí dál a je možné je koupit. Zastavení jejich výroby se zatím nechystá.

Jinak KAT500 je nejlepší tuner, jaký se mi dostal do ruky a dokáže vyladit naprosto neuvěřitelné impedance. Jeho firmware prodělal složitý vývoj a řadu změn, dnes dokáže dokoncepředvídat”, jaká bude impedance na frekvenci, kam ještě nebyl naladěn (dělá de facto totéž, co Smithův diagram). Myslím že tento tuner těžko najde konkurenta.

Požádal bych o zveřejňování pravdivých a ověřených (ověřitelných) informací, bláboly tento web zcela jistě znehodnotí.

om0aao
Admin
Respuesta para Martín, OK1RR
7 Hace meses

Ahoj Martin, v prípade všetkých starších článkov je takýto dátum. Je to dátum migrácie na nový systém. Novšie články majú reálny dátum. Ale TNX za pripomienku!

2
0
Estaremos felices por tus comentarios, Por favor, comentario!X