Mémorial d'Ondrej Oravec, OM3AU

Mémorial d'Ondrej Oravec, OM3AU – organisé par SZR en l'honneur d'Ondrej Oravec, OM3AU, ktorý sa významnou mierou zaslúžil o rozvoj VKV na Slovensku. Hodnotené budú slovenské aj zahraničné stanice. Pretekári si zmerajú sily už tento víkend, 6.-7.juin 2009 de 14,00 faire 14,00 DEHORS. Súťaží sa v kategóriách 144MHz SO, 144MHz MO, 432MHz SO a 432MHz MO módmi CW a FONE.

Code du concours: RS(T) + numéro de série de la connexion de 001 + Localisateur WW. Notation: Un kilomètre de distance parcourue équivaut à 1 cette. La connexion à la station dans son propre petit carré de localisation est comptée 1 cette. Výsledok je súčet všetkých bodov za spojenia.

Súťažný denník sa posiela výhradne v elektronickej forme vo formáte EDI. Musí byť odoslaný najneskôr desiaty deň po pretekoch cez webové rozhranie na internetovej stránke vkv.szr.sk. Vo výnimočných prípadoch je možné poslať denník aj e-mailom na vkvlogy@pobox.sk alebo na diskete na adresu: ing. Pavol Zajac, OM5CM, Prairies 1111/12, 95201 Vráble. Dans les autres cas, les Conditions Générales des compétitions VHF et compétitions s'appliquent

0 0 voix
Évaluation des articles
Mettre en place
Définir des alertes
invité
0 commentaires
Commentaires insérés
Voir tous les commentaires
0
Nous serons heureux de vos commentaires, S'il te plaît, commenter!X