Re:Stretnutie v Borovciach

Domov Diskusné Fóra CQ HAM fórum Iné Radioamaterske stretnutie Borovce 2012 Re:Stretnutie v Borovciach

#13656 Odpoveď

Anonymný

V sobotu ráno sme skorej vstávali, aby sme ešte absolvovali “OM Activity Contest” a za 7 minút sme už naberali spolu s bratom Jančim (OM7AUT) a s ďalším kolegom Palim (OM7AFX) smer: Banská Bystrica-Borovce. Keďže taká vymoženosť ako je diaľnica dorazila už aj k nám na stredné Slovensko, tak pomerne rýchlo sme boli na mieste (cca. 2 hodiny)
Na tomto stretnutí sme boli prvý krát a boli sme v celku spokojní. Našťastie počasie vydržalo a nenaplnila sa nepriaznivá predpoveď o hustom daždi, lebo inak neviem kde by sa všetci tí ľudia schovali, keďže vo vnútry to bolo už celkom plné(?) Hneď po vstupe som využil QSL službu a odovzdal som im ešte niekoľko svojich lístkov a vzápätí zistil, že pre mňa tam nie je žiadny(hi)
Priznávam, že burza bola trošku poslabšia, ale nakoniec sme si tam predsa len každý niečo našiel. Ako to už býva, keď nič “veľké” neplánujete kupovať, tak akurát vtedy to majú za dobrú cenu, takže bankomat vedľa vo Vrbovom sa mi celkom hodil(hi) .
Najviac ma ale potešili stretnutia s ľuďmi s ktorými sa stretávame na pásme. Ako vtipne poznamenal jeden z nich: “Ešte pred dvoma hodinkami si mi dával body v konteste a už sa spolu vidíme aj na živo” (hi)

Tešíme sa na stretnutie aj na budúci rok !

OM7AGF
Dušan
Banská Bystrica