Nová anketa – prideľovanie volacích znakov

Zvyčajne nehodnotím výsledky ankiet. K tej poslednej bolo veľmi veľa komentárov (o to menej hlasov, HI). Keďže ale výsledky hlasovania sú také, aké sú – a to nemôže nikto poprieť – obmedzím sa na odporúčanie pre tých, ktorí odpovedali áno: obracať sa na Vašich zástupcov v rádioamatérskych záležitostiach. Hlavne nemlčať. Bol by som neuveriteľný optimista, ak by som tvrdil, že je to zaručené riešenie. Ale verím, že môžu pomôcť.

Nová anketa čiastočne nadväzuje na predošlú. TÚ SR v spolupráci s Výskumným ústavom spojov a SZR vypracoval systém prideľovania volacích znakov, ktorý sa v súčasnosti používa. Pán Mráz OM3LU tvrdí, že systém je veľmi dobrý. Ja tvrdím, že na túto otázku by mali odpovedať tí, ktorých sa to týka najviac – samotní rádioamatéri. Od výsledku otázky bude veľa záležať! Znie teda: „Ste absolútne spokojný so systémom, akým sú v OM prideľované volacie znaky?“

Zámerne som použil slovo „absolútne“. Vybral som možnosti, ktoré presne a jasne charakterizujú daný pohľad na vec. Prosím, komentáre nepíšte, nechajme si ich na neskôr, keď anketu uzavrieme.

0 0 hlasy
Hodnotenie článku
Nastaviť
Nastaviť upozornenia
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre
0
Budeme radi za vaše pripomienky, prosím, komentujte!x
()
x