про отсутствующие страны DXCC – Папуа - Новая Гвинея

Привет всем!

что ж, спасибо тебе, что вы посетили мой сайт. Меня зовут Наохиро Оиси., зови меня Нао. V Japonsku vysielam pod volacou značkou JA2VQP.

Bývam vo Wewak, vo východnej provincii Sepik, ktorá sa nachádza na severnom pobreží hlavného ostrova PNG (Papue-Novej Guinei).

Som dobrovoľníčka JICA (Japan International Cooperation Agency, japonský ODA). Učím matematiku a IT na Fakulte svätého Benedikta na Univerzite Božieho slova. Ako P29NO som aktívna od 15. февраль 2013 prevádzkou CW, SSB, RTTY, девушка легкого поведения, AM aj FM. Ak potrebujete iný druh prevádzky, pošlite mi email. Môžem pracovať od 1,8 МГц делать 430 МГц. На 160 m nemám možnosť vysielať, mám nevhodnú anténu. Používam len jeden dlhý drôt, preto môj signál môže byť dosť slabý. QSL mi posielajte na môjho QSL manažéra EA5GL. Пожалуйста, neposielajte mi QSL na moju adresu v Papue-Novej Guinei. Priemerne raz za deň mávam výpadky elektrickej siete. Niekedy to trvá pár minút, inokedy aj celý deň. Ak sa náhle odmlčím, počkajte niekoľko minút. Ak sa môj signál neobjaví znovu, je zbytočné ma ďalej volať.

Podmienky internetového pripojenia sú tiež biedne až tak, že nemôžem aktualizovať dáta pravidelne a nemôžem rýchlo odpovedať na váš email. Som dostupná na LoTW a eQSL. Teším sa na kontakt s vami na ľubovoľnom pásme rôznym druhom prevádzky.
CU a 73/88

Nao, про отсутствующие страны DXCC tabuľku súťaže Боливия, XYL obohatila o ďalšiu novú zem, Боливия 98.

ТЫ 73 ! Сказочный, OM3CAQ

0 0 голоса
Оценка статьи
Настраивать
Установить оповещения
гость
0 Комментарии
Отзыв вставлен
Посмотреть все комментарии
0
Будем рады вашим комментариям, Пожалуйста, комментарий!Икс