Réunion avant Noël à Bratislava

Nous invitons les radioamateurs de Bratislava et de la région au sens large à 13. réunion des radioamateurs à Petržalka. La réunion aura lieu mardi 19. décembre 2023 de 14,00 lancer. v kaviarni Maxoo (v budove pôvodného sídla SZR) v Bratislave na Wolkrovej 4.

Dovoz QSL lístkov na stretnutie je potrebné dohodnúť so Števom OM3JW najneskôr do 12. decembra na stránke QSL služby na www.hamradio.sk alebo emailom na qsl(zav)szr.sk. Na stretnutí bude možnosť zaplatiť členské do SZR a predplatné na Rádiožurnál. (aktualizované 16.decembra)

Kufrík OM1ii s rádiostanicou a príslušenstvom
Kufrík OM1ii s rádiostanicou a príslušenstvom

Rádioamatérska miniburza a prebytočný užitočný materiál pre darovací minikútik sú vítané. V ponuke bude guláš a občerstvenie podľa ponuky.

Doprava: z hlavnej železničnej stanice električkou č. 1, na Šafárikovom námestí prestúpiť na električku č. 3 a vystúpiť na konečnej, potom z konečnej pešo alebo jednu zástavku autobusom č. 88 smerom na most SNP. Z autobusovej stanice autobusom č. 88 – stojí rovno pred budovou (zastávka Hálova), kde sa stretnutie koná. Autobusy, ktoré stoja na zastávke Hálova v Petržalkeč.83, 84, 88 une 99.

Návštevníci autom „Pozor“ na platenie parkovného v mieste konania. Najbližšie záchytné parkovisko je na Macharovej ulici. Viac na stránkachhttps://paas.sk/platba/ une https://paas.sk/zachytne-parkoviska/.

Dušan OM3CVV a Jaro OM1II

0 0 voix
Évaluation des articles
Mettre en place
Définir des alertes
invité
0 commentaires
Commentaires insérés
Voir tous les commentaires
0
Nous serons heureux de vos commentaires, S'il te plaît, commenter!X