5X3K Uganda

Peter OK1BOA und OK1FCJ zusammen mit David OK6DJ an der Wende September/Oktober 2023 bereiten eine 5X3K DX-Expedition nach Uganda vor. Prevádzka SSB, CW, RTTY, FT8 by mala začať 29.septembra. Demontáž pracovísk je plánovaná na 7.októbra.

5X3K výbava

Používané budú TCVR a zosilňovače: K3, TS480, SUNSDR2DX, SUNSDRPro2 a 3x PA JUMA s anténami inverted L na 160m, vertikálmi pre pásma 80m, 60m, 40m a 30m a na pásmach 20/17/15/12/10m dvojica Spiderbeam antén a DX commander.

Uganda

Nosorožec v Ugande
Nosorožec v Ugande

Uganda je fascinujúcou destináciou bohatou na kultúrnu diverzitu a prírodnú krásu. Krajina je domovom rozmanitej fauny a flóry, z ktorých niektoré sú endemické a jedinečné pre tento región.

Uganda je známa svojimi národnými parkmi, ako napríklad Bwindi Impenetrable Forest, kde môžete stretnúť ohrozené horské gorily. Krajina je tiež bohatá na veľké jazera, ako je Viktóriino jazero, ktoré ponúka nádherné scenérie a možnosti pre vodné aktivity.

Okrem prírodných pokladov má Uganda aj bohatú kultúrnu históriu a tradície. Má rôznorodé etnické skupiny a kmeňové spoločenstvá, ktoré sa prejavujú v rôznych hudobných a tanečných prejavoch, remeslách a rituáloch.

Hlavné mesto Kampala je pulzujúcou metropolou plnou života, s trhmi, reštauráciami a historickými pamiatkami. Uganda je aj ideálnym miestom pre safari, stretávanie sa s divokými zvieratami a dobrodružstvom v prírode.

Táto krajina ponúka jedinečný zážitok pre cestovateľov, ktorí hľadajú zaujímavé kombinácie prírodného bohatstva a kultúrnej pestrosti.

5X3K QSL a ďalšie informácie

QSL via OK6DJ, OQRS, VIEL. Weitere Informationen finden Sie unter https://www.cdxp.cz

0 0 Stimmen
Artikelbewertung
Aufstellen
Benachrichtigungen einstellen
Gast
0 Kommentare
Feedback eingefügt
Alle Kommentare anzeigen
0
Wir freuen uns über Ihre Kommentare, Bitte, Kommentar!x